Amphenol Industrial 97-3107B28-9SW-417
97-3107B28-9SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-9SW-417
Brief Description
AB 12C 6#16, 6#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-9SW-417.pdf
Availability of 97-3107B28-9SW-417
QUANTITY
97-3107B28-9SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-9SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-9SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-9SW-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-9SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-9SW-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-9SW-417
RES SMD 442 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 600MA 580 MOHM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/3.3V 10DFN datasheet.pdf
THERMAL PAD 30X30X3MM datasheet.pdf
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES 953K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT datasheet.pdf
OSC CMEMS 100.000MHZ SMD datasheet.pdf