Amphenol Industrial 97-3108A14S-9PW-426-940
97-3108A14S-9PW-426-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A14S-9PW-426-940
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A14S-9PW-426-940.pdf
Availability of 97-3108A14S-9PW-426-940
QUANTITY
97-3108A14S-9PW-426-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A14S-9PW-426-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A14S-9PW-426-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A14S-9PW-426-940
Related Links97-3108A14S, 97-3108A14S-9PW-426-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A14S-9PW-426-940 Details Description
Related parts for 97-3108A14S-9PW-426-940
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CAP CER 9.7PF 100V S2H 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 47 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 825 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
ICL 5 OHM 20% 5A 15MM datasheet.pdf
CONN JACK STR 50 OHM PCB datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
IC FPGA SOC 50K LUTS 896FBGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf