Amphenol Industrial 97-3108A18-10S
97-3108A18-10S picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A18-10S
Brief Description
97-3108A18-10S
Datasheet Download
97-3108A18-10S.pdf
Availability of 97-3108A18-10S
QUANTITY
97-3108A18-10S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A18-10S
Internal Part NumberEIS-97-3108A18-10S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A18-10S
Related Links97-3108, 97-3108A18-10S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A18-10S Details Description
Related parts for 97-3108A18-10S
IC EEPROM 64KBIT 200NS 32PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 0.8A SOT89-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 82.0 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
RES 5.05K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf