Amphenol Industrial 97-3108A20-11P-417
97-3108A20-11P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-11P-417
Brief Description
AB 13C 13#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-11P-417.pdf
Availability of 97-3108A20-11P-417
QUANTITY
97-3108A20-11P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-11P-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-11P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-11P-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-11P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-11P-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-11P-417
IC DAC QUAD SRL 8BIT R-R 20-DIP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP 650F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT datasheet.pdf
BOX ABS GRAY 3.23"L X 3.15"W datasheet.pdf
MODULE DDR SDRAM 512MB 184UDIMM datasheet.pdf
RES 20.5K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 988 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A SC59 datasheet.pdf
FIXED IND 4UH 2.1A 27 MOHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM datasheet.pdf