Amphenol Industrial 97-3108A20-15PZ-417
97-3108A20-15PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-15PZ-417
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-15PZ-417.pdf
Availability of 97-3108A20-15PZ-417
QUANTITY
97-3108A20-15PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-15PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-15PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-15PZ-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-15PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-15PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-15PZ-417
FAN BLWR CENT 204X270MM 115VAC datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS VERT PCB TIN datasheet.pdf
IC OCTAL BUFFER/LINE DVR 20TSSOP datasheet.pdf
SST UNITIZED WHEEL 12" 5A FIN datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 1.053A 180 MOHM datasheet.pdf
RES 6K OHM 8W 0.1% TO220 datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
LED LETERAS COOL WHT 6500K 2SMD datasheet.pdf
Crystal 40.0000MHz 10ppm 12pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf