Amphenol Industrial 97-3108A20-21PY-417
97-3108A20-21PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-21PY-417
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-21PY-417.pdf
Availability of 97-3108A20-21PY-417
QUANTITY
97-3108A20-21PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-21PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-21PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-21PY-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-21PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-21PY-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-21PY-417
CONN HEADER VERT .100 5POS 15AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC FILTER ACT PROG 28-SOIC datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR RAMP RM024 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 7.5UH 420MA 550 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125" datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 2.5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf