Amphenol Industrial 97-3108A20-21PZ-417-940
97-3108A20-21PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-21PZ-417-940
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-21PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3108A20-21PZ-417-940
QUANTITY
97-3108A20-21PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-21PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-21PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-21PZ-417-940
Related Links97-3108A20-, 97-3108A20-21PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-21PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-21PZ-417-940
Connector Receptacle 80 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 220POS .050 SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM 21VC SOT23 datasheet.pdf
IC 9-BIT GEN/CHKER 14SO datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
NYLON ROLLER datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
IC DESERIALIZER GMSL 3.12GBPS datasheet.pdf
FAIRLEAD BLOCK datasheet.pdf
CAP CER 2.1PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CABLE CORE RIBBON/FLEX 13.60MM datasheet.pdf