Amphenol Industrial 97-3108A20-24P-417
97-3108A20-24P-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-24P-417
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-24P-417.pdf
Availability of 97-3108A20-24P-417
QUANTITY
97-3108A20-24P-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-24P-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-24P-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-24P-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-24P-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-24P-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-24P-417
DSUB CABL-AMU09K/ AE10G / X datasheet.pdf
IC DAC 12BIT DL MULT 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-8 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 91 OHM 1% 100W datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 5V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 17.4K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf