Amphenol Industrial 97-3108A20-4PY-417-940
97-3108A20-4PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-4PY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-4PY-417-940.pdf
Availability of 97-3108A20-4PY-417-940
QUANTITY
97-3108A20-4PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-4PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-4PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-4PY-417-940
Related Links97-3108A20-, 97-3108A20-4PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-4PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-4PY-417-940
CONN F PLUG STR 75 OHM datasheet.pdf
IC DUAL RS232 TRANS MOD 40-DIP datasheet.pdf
IC CTRLR SEQ HOTSWAP DUAL 14SOIC datasheet.pdf
IC CPLD 160MC 7.5NS 84PLCC datasheet.pdf
KIT EMULATOR FOR ST72321/72521 datasheet.pdf
CONN HOUSING 15POS .156 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN PIN CONTACT GOLD datasheet.pdf
RES 20K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 725MA 190 MOHM TH datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf