Amphenol Industrial 97-3108A20-4SX-940
97-3108A20-4SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-4SX-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-4SX-940.pdf
Availability of 97-3108A20-4SX-940
QUANTITY
97-3108A20-4SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-4SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-4SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-4SX-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-4SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-4SX-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-4SX-940
IC 80C51 MCU 8BIT ROMLESS 68PLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS .100 DBL R/A PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP 5V 25MA SOT23 datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-UMAX datasheet.pdf
RES CHAS MNT 604 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MICRO 9C P 36" WHT NI datasheet.pdf