Amphenol Industrial 97-3108A20-6P-940
97-3108A20-6P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-6P-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-6P-940.pdf
Availability of 97-3108A20-6P-940
QUANTITY
97-3108A20-6P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-6P-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-6P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-6P-940
Related Links97-3108A, 97-3108A20-6P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-6P-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-6P-940
SENSOR 3000PSI 7/16-20 UNF 1-5V datasheet.pdf
RES SMD 9.53K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
HOLDER 8 AA CELL W/COVER&DC PLUG datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM OVAL T/H datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 2W SMBJ datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC VERT GRN 11A datasheet.pdf
RJ45 CAT5E RECESSED LED datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CAP CER 20PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf