Amphenol Industrial 97-3108A20-7SY-417-940
97-3108A20-7SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-7SY-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-7SY-417-940.pdf
Availability of 97-3108A20-7SY-417-940
QUANTITY
97-3108A20-7SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-7SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-7SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-7SY-417-940
Related Links97-3108A20-, 97-3108A20-7SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-7SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-7SY-417-940
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN STACKER 16POS 0.100" T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC MPU I.MX23 454MHZ 169MAPBGA datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 2" 0.50MM 22POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
JOYSTICK HALL EFF W/ PB HNDL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
BCH-508VF- 8 BK datasheet.pdf
20V PNP LOW SAT MEDIUM POWER TRANSISTOR IN SOT23-6 IC datasheet.pdf