Amphenol Industrial 97-3108A20-8PY-417
97-3108A20-8PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-8PY-417
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-8PY-417.pdf
Availability of 97-3108A20-8PY-417
QUANTITY
97-3108A20-8PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-8PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-8PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-8PY-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-8PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-8PY-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-8PY-417
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 0.56 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 20MA 8DFN datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 0.1A USSMINI3 datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 385V RADIAL datasheet.pdf
COLLET FFA.2C. - 3.2MM DIA datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
IC PMIC PWR MGMT MULTI-CH 84QFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FILTER 3-TERM SMD datasheet.pdf
TRANS NPN 80V 1A SOT223 datasheet.pdf