Amphenol Industrial 97-3108A24-12PW-940
97-3108A24-12PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-12PW-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-12PW-940.pdf
Availability of 97-3108A24-12PW-940
QUANTITY
97-3108A24-12PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-12PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-12PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-12PW-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-12PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-12PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108A24-12PW-940
RES 27 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 50ppm 8pF 70 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC MPU CAN DUAL HS IND 68-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 107 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CARD EDGE 30POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 120mA Backlight 28-HTSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS DUAL .100 GOLD datasheet.pdf
IC FPGA 396 I/O 676FBGA datasheet.pdf
RES CHAS MNT 309 OHM 1% 10W datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD datasheet.pdf