Amphenol Industrial 97-3108A24-22PY-417
97-3108A24-22PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-22PY-417
Brief Description
AB 4C 4#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-22PY-417.pdf
Availability of 97-3108A24-22PY-417
QUANTITY
97-3108A24-22PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-22PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-22PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-22PY-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-22PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-22PY-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-22PY-417
PROTO BOARD 14/16 SOIC 16PIN SIP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 130 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 0.091 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 09VOUT datasheet.pdf
RES 576K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
HAN PUSHPULL POWER METAL PFT M-Q datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1.7A 116 MOHM datasheet.pdf