Amphenol Industrial 97-3108A24-22SY-417-940
97-3108A24-22SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-22SY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-22SY-417-940.pdf
Availability of 97-3108A24-22SY-417-940
QUANTITY
97-3108A24-22SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-22SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-22SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-22SY-417-940
Related Links97-3108A24-, 97-3108A24-22SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-22SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A24-22SY-417-940
CABLE D-SUB-HFU37H/AE37G/HFU37H datasheet.pdf
IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 24TSSOP datasheet.pdf
FUSE 710MA 125V TELCM 18.8MM PCB datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM datasheet.pdf
RELAY REED SPST 3A 24V datasheet.pdf
RES 104 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf