Amphenol Industrial 97-3108A24-27P-417-940
97-3108A24-27P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-27P-417-940
Brief Description
AB 7C 7#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-27P-417-940.pdf
Availability of 97-3108A24-27P-417-940
QUANTITY
97-3108A24-27P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-27P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-27P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-27P-417-940
Related Links97-3108A24-, 97-3108A24-27P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-27P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A24-27P-417-940
RES SMD 24.9 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 115V datasheet.pdf
CONTROLLER POWER 90A ANALOG IN datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV TRANSISTOR 4SMD datasheet.pdf
RES SMD 665K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 24V datasheet.pdf
TVS DIODE SOD123 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 8XSON datasheet.pdf
FIR TREE/CABLE TIE 50LB 6.3" datasheet.pdf
OSC VCTCXO 24.576MHZ LVDS SMD datasheet.pdf