Amphenol Industrial 97-3108A24-6SX-417
97-3108A24-6SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-6SX-417
Brief Description
AB 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-6SX-417.pdf
Availability of 97-3108A24-6SX-417
QUANTITY
97-3108A24-6SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-6SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-6SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-6SX-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-6SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-6SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-6SX-417
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FUSE 300A 600V T-LAG CLASS J datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 36-72VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20V 20% 3226 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 10.8MM datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 30POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf