Amphenol Industrial 97-3108A24-7PY-417
97-3108A24-7PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-7PY-417
Brief Description
AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-7PY-417.pdf
Availability of 97-3108A24-7PY-417
QUANTITY
97-3108A24-7PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-7PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-7PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-7PY-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-7PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-7PY-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-7PY-417
Crystal 24.0000MHz 20ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
TERM BLOCK 8POS SIDE ENT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SOCKET MKW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
IC OP AMP 13V RRIO QUAD 14-TSSOP datasheet.pdf
PANEL MOUNT BASE datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN datasheet.pdf