Amphenol Industrial 97-3108A28-3SY-417-940
97-3108A28-3SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-3SY-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-3SY-417-940.pdf
Availability of 97-3108A28-3SY-417-940
QUANTITY
97-3108A28-3SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-3SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-3SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-3SY-417-940
Related Links97-3108A28-, 97-3108A28-3SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-3SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108A28-3SY-417-940
IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
FUSE 20A 125V ALARM IND W/LENS datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 500W datasheet.pdf
CONN IDC 24POS 2.54MM 24AWG GOLD datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 5A 48V datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf