Amphenol Industrial 97-3108B18-10PY
97-3108B18-10PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B18-10PY
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B18-10PY.pdf
Availability of 97-3108B18-10PY
QUANTITY
97-3108B18-10PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B18-10PY
Internal Part NumberEIS-97-3108B18-10PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B18-10PY
Related Links97-3108, 97-3108B18-10PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B18-10PY Details Description
Related parts for 97-3108B18-10PY
CONN HEADER 34POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CARDEDGE 100POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 7A 8-SOIC datasheet.pdf
IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP datasheet.pdf
CONN RECEPT 16POS T/H R/A TIN PI datasheet.pdf
TXRX PHY 10/100 3.3V 32QFN datasheet.pdf
SPEAKER SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 10W datasheet.pdf