Amphenol Industrial 97-3108B20-14PX-417-940
97-3108B20-14PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-14PX-417-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-14PX-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-14PX-417-940
QUANTITY
97-3108B20-14PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-14PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-14PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-14PX-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-14PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-14PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-14PX-417-940
FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 2.1A STRAP datasheet.pdf
OBD MALE HOUSING 16POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SST DEBURRING WHEEL 14" 8S FIN datasheet.pdf
RES 16.5 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf