Amphenol Industrial 97-3108B20-14SY-417
97-3108B20-14SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-14SY-417
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-14SY-417.pdf
Availability of 97-3108B20-14SY-417
QUANTITY
97-3108B20-14SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-14SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-14SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-14SY-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-14SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-14SY-417 Details Description
Related parts for 97-3108B20-14SY-417
RES 187K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8-QFN datasheet.pdf
RES SMD 35.7 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CARDEDGE 56POS DL .100 BLK PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 1400UF 150V SCREW datasheet.pdf
DIODE ZENER 190V 2W DO204AL datasheet.pdf
762 TB SOCKET CLOSE RA datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf