Amphenol Industrial 97-3108B20-15PZ-417
97-3108B20-15PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-15PZ-417
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-15PZ-417.pdf
Availability of 97-3108B20-15PZ-417
QUANTITY
97-3108B20-15PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-15PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-15PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-15PZ-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-15PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-15PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108B20-15PZ-417
REGULATOR 5VOUT 5A 18-36VIN HORZ datasheet.pdf
POLARIZING KEY FOR .100 HOUSINGS datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.27A 105 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
RES SMD 13 OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 18.7 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf