Amphenol Industrial 97-3108B20-17SX-417
97-3108B20-17SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-17SX-417
Brief Description
AB 6C 1#16, 5#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-17SX-417.pdf
Availability of 97-3108B20-17SX-417
QUANTITY
97-3108B20-17SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-17SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-17SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-17SX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-17SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-17SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B20-17SX-417
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN 300V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 28SOIC datasheet.pdf
RES 1.80K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DSERIALIZER 28BIT GMSL 48TQFN datasheet.pdf
DC/DC CONVERT DUAL 24V 2A datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 192KB FLASH 64VQFN datasheet.pdf
RES 34.4K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 20A 125V datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN datasheet.pdf