Amphenol Industrial 97-3108B20-18PY-417-940
97-3108B20-18PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-18PY-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-18PY-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-18PY-417-940
QUANTITY
97-3108B20-18PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-18PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-18PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-18PY-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-18PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-18PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-18PY-417-940
CAP FILM 0.47UF 5% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 50ppm 12pF 50 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC PREAMP 622MBPS TRANS 8-UMAX datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.5A 8SON datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SW UNI SOT23W datasheet.pdf
IC FPGA 660 I/O 1152BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
OSC XO 500.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP CER 27PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf