Amphenol Industrial 97-3108B20-18PY-940
97-3108B20-18PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-18PY-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-18PY-940.pdf
Availability of 97-3108B20-18PY-940
QUANTITY
97-3108B20-18PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-18PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-18PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-18PY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-18PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-18PY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-18PY-940
RES SMD 10.5KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 0.0OHM JUMPER 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.2MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER 20A AUTO RESET datasheet.pdf
SU 10.16HP/03/90SF3.5AG BK datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 0.1W USM datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf