Amphenol Industrial 97-3108B20-19P-940
97-3108B20-19P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-19P-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-19P-940.pdf
Availability of 97-3108B20-19P-940
QUANTITY
97-3108B20-19P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-19P-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-19P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-19P-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-19P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-19P-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-19P-940
IC ADC 10BIT 1MSPS 8-MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MICROCONTROLLR SSR BURST-FIRE datasheet.pdf
CONN PLUG 64POS 3A R/A DIP datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES 26.1 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HDR 12POS 2MM VERT SMD GOLD datasheet.pdf
LOCATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 74.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1210 datasheet.pdf