Amphenol Industrial 97-3108B20-23P-417-940
97-3108B20-23P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-23P-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-23P-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-23P-417-940
QUANTITY
97-3108B20-23P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-23P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-23P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-23P-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-23P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-23P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-23P-417-940
KIT TRANSF GATE DRIVE GDE25 KIT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC VOLT DET TIME DLY 1.6V 4-USPN datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
4700UF 25V 16X31MM 105C 3000H datasheet.pdf