Amphenol Industrial 97-3108B20-24S-940
97-3108B20-24S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-24S-940
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-24S-940.pdf
Availability of 97-3108B20-24S-940
QUANTITY
97-3108B20-24S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-24S-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-24S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-24S-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-24S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-24S-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-24S-940
CAP END PWR LD/LDP/CD10 WHITE datasheet.pdf
IC DGTL POT SPI 256POS 10-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT I2C OCTAL 14DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 235MA 900 MOHM datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
RES SMD 46.4K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1520 WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf