Amphenol Industrial 97-3108B20-29S-946
97-3108B20-29S-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-29S-946
Brief Description
AB 17C 17#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-29S-946.pdf
Availability of 97-3108B20-29S-946
QUANTITY
97-3108B20-29S-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-29S-946
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-29S-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-29S-946
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-29S-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-29S-946 Details Description
Related parts for 97-3108B20-29S-946
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 12.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HDR STR SR .100 DP datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
RES 71.5 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf