Amphenol Industrial 97-3108B20-4SX-940
97-3108B20-4SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-4SX-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-4SX-940.pdf
Availability of 97-3108B20-4SX-940
QUANTITY
97-3108B20-4SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-4SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-4SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-4SX-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-4SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-4SX-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-4SX-940
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 287K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 1.3A 280 MOHM SMD datasheet.pdf
IC RC FILTER NETWORK 8CH 16HXSON datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .80MM SMD datasheet.pdf
CONN VT SHDR CPI HDR GOLD 12POS datasheet.pdf
RES 316K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
RES CHAS MNT 20 OHM 1% 50W datasheet.pdf