Amphenol Industrial 97-3108B20-4SY-940
97-3108B20-4SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-4SY-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-4SY-940.pdf
Availability of 97-3108B20-4SY-940
QUANTITY
97-3108B20-4SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-4SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-4SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-4SY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-4SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-4SY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-4SY-940
CONN EDGECARD 100PS .100 EYELET datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .06W STER 14TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 1500UF 6.3V 10% 5829 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV NP0 1808 datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 1% 1/4W MELF datasheet.pdf
UPPER STR BLD AM870315 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 250V SCREW datasheet.pdf
FILTER datasheet.pdf
MICRO 51C P 24" WHT FLOAT datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 10ppm 20pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf