Amphenol Industrial 97-3108B22-10PY-417-940
97-3108B22-10PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-10PY-417-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-10PY-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-10PY-417-940
QUANTITY
97-3108B22-10PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-10PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-10PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-10PY-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-10PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-10PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-10PY-417-940
IC MODEM DATA PUMP/AFE 44-PLCC datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14TSSOP datasheet.pdf
MOD IGBT BUCK 600V ECO-PAC2 datasheet.pdf
RES SMD 0.18 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
ADC 8BIT 1CH 500KSPS SOT23-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
RES 1.2M OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 16V X5R 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 1.3W DO41 datasheet.pdf