Amphenol Industrial 97-3108B22-10PY
97-3108B22-10PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-10PY
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-10PY.pdf
Availability of 97-3108B22-10PY
QUANTITY
97-3108B22-10PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-10PY
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-10PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-10PY
Related Links97-3108, 97-3108B22-10PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-10PY Details Description
Related parts for 97-3108B22-10PY
FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0603 datasheet.pdf
IC EEPROM 32KBIT 10MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
RES SMD 14 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1825 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf