Amphenol Industrial 97-3108B22-10SW
97-3108B22-10SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-10SW
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-10SW.pdf
Availability of 97-3108B22-10SW
QUANTITY
97-3108B22-10SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-10SW
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-10SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-10SW
Related Links97-3108, 97-3108B22-10SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-10SW Details Description
Related parts for 97-3108B22-10SW
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 65POS 30AWG 24IN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS PIN datasheet.pdf
RES 432K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ACCESSORY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.01% 1/4W 1206 datasheet.pdf