Amphenol Industrial 97-3108B22-14PW-940
97-3108B22-14PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-14PW-940
Brief Description
AB 19C 19#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-14PW-940.pdf
Availability of 97-3108B22-14PW-940
QUANTITY
97-3108B22-14PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-14PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-14PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-14PW-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-14PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-14PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-14PW-940
CONN HEADER .100 SINGL R/A 30POS datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 65W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 3.8A SOT223 datasheet.pdf
Connector Receptacle 74 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
DSUB 26 M CRIMP HD TOOL G CAD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 63V 20% 3024 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V datasheet.pdf
RES 102.8 OHM 1/2W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 20POS THRUHL datasheet.pdf
508 TB RISING CLAMP 180D datasheet.pdf
EMI FILTER datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 250MW SOD323 datasheet.pdf