Amphenol Industrial 97-3108B22-19SZ-940
97-3108B22-19SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-19SZ-940
Brief Description
AB 14C 14#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-19SZ-940.pdf
Availability of 97-3108B22-19SZ-940
QUANTITY
97-3108B22-19SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-19SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-19SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-19SZ-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-19SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-19SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-19SZ-940
CONN HDR STR STACK 11POS 2MM T/H datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 940MA 430 MOHM datasheet.pdf
RES 324 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR 250KSPS 64TQFP datasheet.pdf
HEATSHRINK 1/4"-6" BLACK datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T412 datasheet.pdf
DIODE ESD 300W LLP1713-E4 datasheet.pdf
CAP CER 1100PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf