Amphenol Industrial 97-3108B22-1SW-417-940
97-3108B22-1SW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-1SW-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-1SW-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-1SW-417-940
QUANTITY
97-3108B22-1SW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-1SW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-1SW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-1SW-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-1SW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-1SW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-1SW-417-940
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.25MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 7POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/8 58A SMAM datasheet.pdf
WR-MPC3 POWER CONNECTOR 12POS datasheet.pdf