Amphenol Industrial 97-3108B22-20SX-417
97-3108B22-20SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-20SX-417
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-20SX-417.pdf
Availability of 97-3108B22-20SX-417
QUANTITY
97-3108B22-20SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-20SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-20SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-20SX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-20SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-20SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B22-20SX-417
XFRMR LAMINATED 1.2VA THRU HOLE datasheet.pdf
TRANSFORMER AUDIO 600 TO 8CT datasheet.pdf
OSC XO 60.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
RES SMD 13 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Crystal 16.9344MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
LCD SERIAL 4X20 RS232 BLU/WHITE datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 20V 10% 1411 datasheet.pdf
RES 182 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 143K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 7.5NS 176TQFP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR STD 4-SOP datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf