Amphenol Industrial 97-3108B22-20SZ-940
97-3108B22-20SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-20SZ-940
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-20SZ-940.pdf
Availability of 97-3108B22-20SZ-940
QUANTITY
97-3108B22-20SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-20SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-20SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-20SZ-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-20SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-20SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-20SZ-940
PILOT LIGHT 5V LED RECT GREEN datasheet.pdf
RES SMD 1.1K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS 2.54MM 24AWG TIN datasheet.pdf
MULTIFITING MK2 HSG TAB AR 10A datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf