Amphenol Industrial 97-3108B22-22P
97-3108B22-22P picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-22P
Brief Description
AB 4C 4#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-22P.pdf
Availability of 97-3108B22-22P
QUANTITY
97-3108B22-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-22P
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-22P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-22P
Related Links97-3108, 97-3108B22-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-22P Details Description
Related parts for 97-3108B22-22P
RES SMD 4.02K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48TQFP datasheet.pdf
WIRE & CABLE MARKERS datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 68 OHM 10SIP datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SL-SMT 3.50/04/90LF 3.2SN BK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X6MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf