Amphenol Industrial 97-3108B22-4PX-417-940
97-3108B22-4PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-4PX-417-940
Brief Description
AB 4C 2#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-4PX-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-4PX-417-940
QUANTITY
97-3108B22-4PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-4PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-4PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-4PX-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-4PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-4PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-4PX-417-940
RES SMD 15.4 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 10A IPAK/TP datasheet.pdf