Amphenol Industrial 97-3108B22-5PY-940
97-3108B22-5PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-5PY-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-5PY-940.pdf
Availability of 97-3108B22-5PY-940
QUANTITY
97-3108B22-5PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-5PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-5PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-5PY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-5PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-5PY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-5PY-940
RELAY REED DPST 500MA 24V datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Connector Header 10 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC REG LDO 1.85V 0.15A 5DSBGA datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES 300K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
QKE HDR datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf
TRANS PNP 150V 600MA CHIP FORM datasheet.pdf