Amphenol Industrial 97-3108B22-5SY-940
97-3108B22-5SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-5SY-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-5SY-940.pdf
Availability of 97-3108B22-5SY-940
QUANTITY
97-3108B22-5SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-5SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-5SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-5SY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-5SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-5SY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-5SY-940
IC REG LDO 5V 0.1A TO220-5 datasheet.pdf
GUIDE PC BOARD NYLON 5.5" LONG datasheet.pdf
FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 48V 250MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf