Amphenol Industrial 97-3108B28-15S-940
97-3108B28-15S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-15S-940
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-15S-940.pdf
Availability of 97-3108B28-15S-940
QUANTITY
97-3108B28-15S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-15S-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-15S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-15S-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-15S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-15S-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-15S-940
JUMPER-H1503TR/A3049R/X 8" datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0805 datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 2CH OPEN COL 16DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC TXRX RS485 HALF DUPLEX 8DIP datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SRL 28TQFN datasheet.pdf
IVS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES 325K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf