Amphenol Industrial 97-3108B28-3PZ-417-940
97-3108B28-3PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-3PZ-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-3PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3108B28-3PZ-417-940
QUANTITY
97-3108B28-3PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-3PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-3PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-3PZ-417-940
Related Links97-3108B28-, 97-3108B28-3PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-3PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-3PZ-417-940
CAP TRIMMER 7.5-30PF 100V TH datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 23POS SGL 30GOLD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SP3T 250MA 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X38.4MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.3V SOP4 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CABLE 7COND 18AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CONN M12 6POS datasheet.pdf