Amphenol Industrial 97-3108B28-3SY-417-940
97-3108B28-3SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-3SY-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-3SY-417-940.pdf
Availability of 97-3108B28-3SY-417-940
QUANTITY
97-3108B28-3SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-3SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-3SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-3SY-417-940
Related Links97-3108B28-, 97-3108B28-3SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-3SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-3SY-417-940
IC OPAMP VFB 800MHZ SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf