Amphenol Industrial 97-3108B28-6PZ-417
97-3108B28-6PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-6PZ-417
Brief Description
AB 3C 3#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-6PZ-417.pdf
Availability of 97-3108B28-6PZ-417
QUANTITY
97-3108B28-6PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-6PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-6PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-6PZ-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-6PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-6PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-6PZ-417
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 1A 8SOIC datasheet.pdf
RES 82K OHM 1/8W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 55NS 52PLCC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 39POS 2MM SMD datasheet.pdf