Amphenol Industrial 97-3108B28-6SW-417
97-3108B28-6SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-6SW-417
Brief Description
AB 3C 3#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-6SW-417.pdf
Availability of 97-3108B28-6SW-417
QUANTITY
97-3108B28-6SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-6SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-6SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-6SW-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-6SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-6SW-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-6SW-417
CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
IC VOLTAGE MON DUAL W/SUP 8-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle Firewire (IEEE 1394) 6 Position Panel Mount, Screw Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS BOX MOUNT W/SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
SWITCH DIP 3POS TOP ACT SEAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES SMD 9.1 OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 66 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC GATE NOR 1CH 2-INP 6-DFN datasheet.pdf
121 TFT COLOR 24VDC TOUCHSCREEN datasheet.pdf